Dijital Sokak
Düşün,
İste & Hayal Et.
Biz Hazırız.
Başla
Rekabette Yaratıcılığa
İnanıyoruz

Sektörde aranan olmak ve dijital ajanslar arasındaki rekabette profesyonelleşmek için en gerekli unsurun yaratıcılık olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle 2016 yılından beri İstanbul bazlı ofisimizden, tüm Türkiye ile yürütmekte olduğumuz dijital işlerde hızla ile yol alıyoruz. Markanıza ivme kazandırmanın yolu dijital dünyada yer almaktan geçiyor! Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimiz, yaratıcılık ilkemizin etkisiyle doğru hedef kitle ile doğru zamanda buluşuyor ve dijital dünyada yükselen değer olmanın altın anahtarı haline geliyor.

“Düşün, İste&Hayal et. Biz Hazırız!” mottomuz; sizlerin hayal ve isteklerinizi, etkili stratejiler ile somut bir gerçeğe dönüştürme hedefimizden ortaya çıkıyor. Müşteriye söz hakkı ve değerlendirme şansı tanımayan bir hizmet vermek yerine, dijital pazarlama çözümlerimizin uygulanma aşamasında kol kola ilerliyoruz. Web yazılım, web tasarım, e-ticaret, mobil uygulama, sosyal medya, seo, fotoğraf-video çekimi vb. birçok konuda hizmet verdiğimiz ajansımızda; markanızın gerçek gücünü ortaya çıkarıyor, dijital dünyadaki konumunu belirliyor ve minimum bütçe ile maksimum performans sağlamak için çalışıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

İçinde bulunduğumuz devirde sosyal medya hesap yönetimi neden önemlidir? Potansiyel müşterilerinizle buluşmak, karlılığınızı artırmak ve markanızın bilinirliğini sağlamak için önemlidir. Sosyal medya hesap yönetimlerinin kurum içinde sürdürülmesi uzun vadede birçok probleme yol açmaktadır. Bu sebeple, sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren bir dijital ajans ile çalışmak ilk tercihiniz olmalıdır. Dijital Sokak, müşterilerine sosyal medya alanında; danışmanlık, hesap yönetimi ve takibi, kriz yönetimi, dijital PR ve reklam yönetimi, grafik tasarım desteği gibi konularda destek vermektedir. Aşağıda yer alan butona tıklayarak formumuzu doldurun, sizin hayallerinizi de gerçeğe dönüştürelim!

İletişime Geç